Platba

1. Platba kartou on-line

Akceptujeme a prijímame platby on-line. Po presmerovaní na Pay Pal bránu len zadáte požadované údaje z Vašej karty. Pri platbe kartou sú citlivé údaje (číslo karty, CVV kód a dátum expirácie) po potvrdení platby automaticky zašifrované a webshop kvetysamorin.sk sa nemôže dostať k Vašim údajom o karte.

2. PayPal

Akceptujeme a prijímame platby aj prostredníctvom PayPal. Po potvrdení transakcie bude Vaša platba poukázaná na PayPal účet webshopu kvetysamorin.sk. Citlivé údaje sú  automaticky zašifrované a webshop kvetysamorin.sk sa nemôže dostať k Vašim údajom o karte.

3. Bankový prevod

Bankový prevod predstavuje alternatívu pre zákazníkov, ktorí z akéhokoľvek dôvodu nemôžu využiť on-line platbu.

Náš bankový účet (IBAN) v mBank: SK09 8360 5207 0042 0596 1137

Prosím ako variabilný symbol uveďte číslo Vašej objednávky. Pamätajte prosím na to, že je potrebné nám zaslať potvrdenie o úhrade e-mailom na [email protected] najneskôr 12 hodín pred dátumom doručenia. V prípade, ak do tohto termínu potvrdenie platby neobdržíme, Vaša objednávka nebude môcť byť doručená v zadaný datum.

4. Hotovosť

Platba na pobočke je možná v hotovosti. O úhrade Vám vystavíme doklad z registračnej pokladnice a Vašu kyticu doručíme podľa zadania v objednávke.